Městská knihovna Hostivice od roku 2014 pořádá konferenci LIB CON, která se zaměřuje na trendy ve veřejných knihovnách a informačních službách.

Jako každý rok i letošní 8. ročník bude provázet snaha spojit knihovnictví s dalšími obory a najít nové cesty a přístupy. Kromě aktuálních trendů v oblasti vědy a vzdělávání nabídne tento ročník žhavé téma týkající se otázky bezpečnosti v kontextu knihoven, neboť knihovny uchovávají velké množství cenných informací a materiálů včetně osobních údajů uživatelů a jejich zabezpečení před neoprávněným přístupem, poškozením, ztrátou či krádeží je pro ochranu zásadní.

Občerstvení po celý den a odpolední/večerní networking opět s dobrým vínem a diskuzemi. Tento ročník také vyplní přednáška v anglickém jazyce, u které je zajištěn překlad. Konference je určená pro odbornou knihovnickou veřejnost,  zástupce obcí a vzdělávacích institucí včetně firem z informační sféry, ale zároveň také samozřejmě pro veřejnost zajímající se o knihovnictví a informační vědu.

Typy vložného pro tento ročník konference jsou:
650 Kč Veřejné instituce (knihovny, školy, VO,..)
850 Kč Účast 2 osob ze stejné veřejné instituce
900 Kč Ostatní
V ceně zahrnuto občerstvení po celý den (snídaně, oběd a večeře s ochutnávkou vína).

Děkujeme za podporu a účast! Vaše MKSH.