Městská knihovna Hostivice pořádá šestý ročník konference LIB CON, která se zaměřuje na trendy ve veřejných knihovnách a informačních službách. Jako každý rok se snaží spojit knihovnictví s mnoha obory a najít nové cesty a přístupy.

Letos budou knihovny dány do kontextu vědy, techniky a přírody. Vedle zajímavých přednášek se mohou tento rok účastníci těšit na komentovanou prohlídku Řízení letového provozu ČR, návštěvu skladu vyřazených knih Městské knihovny Praha, občerstvení po celý den a večerní networking opět s dobrým vínem a zábavou. Konference je určená pro odbornou knihovnickou veřejnost, zástupce obcí a vzdělávacích institucí včetně firem z informační sféry.

V případě, že se budete chtít zúčastnit komentované prohlídky Řízení letového provozu ČR, v němž se odehrává to nejzásadnější pro zachování bezpečnosti naší oblohy, prosím počítejte, že v den konání LIB CON je nutné vyplnit formulář, který bude obsahovat Vaše jméno, příjmení, datum narození a číslo OP. Tato data budou sbírána a posléze předána výhradně ŘLP pro účely vstupu. MKSH tato data nebude dále žádným jiným způsobem zpracovávat ani uchovávat.

Typy vložného pro tento ročník konference jsou:
390 Kč Veřejné instituce (knihovny, školy, města, obce, VO)
690 Kč Účast 2 osob ze stejné veřejné instituce
200 Kč Student
490 Kč Ostatní instituce
V ceně zahrnuto občerstvení po celý den (snídaně, oběd a večeře formou rautu).

Děkujeme za podporu a účast! Vaše MKSH.